Wielkanoc 2017
12 kwietnia 2017
Podziękowanie – Ministerstwo Zdrowia
4 maja 2017

Drogie Koleżanki i Koledzy,

w imieniu Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych oraz własnym, pragnę serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom Konferencji Naukowo- Szkoleniowej w ramach XX ZJAZDU za obecność i miłą atmosferę.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego zjazdu.
Dziękuję wszystkim za ogrom pracy, jaką włożyli w przygotowanie części organizacyjnej i merytorycznej Zjazdu.
Dziękuję wykładowcom, zaproszonym gościom, członkom zwyczajnym i wspierającym, zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniom, Inspekcji Sanitarnej, Instytucjom sponsorom, za ogromne zaangażowanie i współuczestniczenie w tym wielkim przedsięwzięciu oraz wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie.
Za nami jubileuszowy XX Zjazd naszego Stowarzyszenia i wielkimi krokami, zbliżamy się do kolejnego jubileuszu – XX – lecia powstania Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych.

Dla wszystkich była to niebywała okazja do poznania wielu nowości z rynku medycznego, spotkania się, podzielenia swoją wiedzą, doświadczeniem, ale także problemami i bolączkami zawodowymi. Omawiane przykłady oraz tematyka sesji na pewno była dla wszystkich cenną lekcją. Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, zawsze zostawia za sobą trwałe wspomnienie…

XX Zjazd stał się już historią, ale mamy nadzieję, iż miniony i przechodzący do naszej bogatej historii Zjazd dał nam wszystkim poczucie spełnienia i satysfakcji zawodowej, a wieczorne spotkania pozwoliły zapomnieć na chwilę o codziennych troskach.

Wspólnie spędzony czas umacnia naszą przyjaźń i współpracę na rzecz prewencji zakażeń i bezpieczeństwa naszych pacjentów.

Życzę wszystkim satysfakcji i zadowolenia z codziennej pracy oraz życiowych sukcesów.

Czas szybko mija…

Do zobaczenia za rok na XXI Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych!

Z pozdrowieniami
w imieniu Zarządu

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych
dr n. med. Mirosława Malara