XXII Zjazd PSPE: wciąż poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań w dziedzinie kontroli zakażeń
22 kwietnia 2019
Podziękowania i gratulacje
7 maja 2019

            W imieniu Zarządu V Kadencji Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych oraz własnym, chciałabym wyrazić najszczersze podziękowania wszystkim Uczestnikom Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w ramach XXII Zjazdu PSPE za liczne przybycie i aktywne uczestnictwo, a także współtworzenie przyjaznej atmosfery.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, których praca włożona w przygotowanie części organizacyjnej i merytorycznej Zjazdu zaowocowała sukcesem przedsięwzięcia, będącego dla wszystkich wyjątkową okazją do poznania wielu nowości z rynku medycznego, poszerzenia wiedzy zawodowej, a równocześnie spotkania się, wymiany doświadczeń, podzielenia się problemami i bolączkami zawodowymi. Dziękuję wykładowcom, zaproszonym gościom, członkom zwyczajnym i wspierającym, sponsorom oraz wszystkim uczestnikom.

 Coś się kończy, ale i coś zaczyna. Wszystkim Państwu życzę dalszej satysfakcji ze współpracy ze Stowarzyszeniem, wszelkiej pomyślności i sukcesów na polu zawodowym oraz dobrych wspomnień z uczestnictwa w XXII Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych.

 

W imieniu Zarządu V Kadencji
Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych
dr n. med. Mirosława Malara