SALMED 2018 – Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego

XXI zjazd PSPE – obchody 20-lecia istnienia PSPE!
25 lutego 2018
FluRaport – Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy – Tydzień 3
27 lutego 2018

Szanowni Państwo,

 

Międzynarodowe Targi Poznańskieoraz Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Epidemiologicznychserdecznie zapraszają do udziału w 27. edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. Targi SALMED to największe wydarzenie dedykowane branży medycznej w Polsce. Łącząc ze sobą świat medycyny, nauki i biznesu, stanowią profesjonalną platformę edukacji i wymiany cennych doświadczeń. Kolejna odsłona targów to przede wszystkim przegląd najważniejszych nowości z zakresu sprzętu i wyposażenia medycznego, prezentowanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych wystawców.

 

Podczas trzech dni, w jednym miejscu prezentowana jest międzynarodowa wystawa wyposażenia, nowoczesny sprzęt oraz innowacyjne usługi. Targi tematycznie obejmują wiele sektorów opieki medycznej, m.in. wyposażenie klinik, szpitali i prywatnych gabinetów, sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny, materiały jednorazowego użytku oraz narzędzia wykorzystywane w ratownictwie.

Targi Salmed to doskonała okazja do zapoznania się z obowiązującymi trendami na rynku polskim i światowym oraz do licznych spotkań z przedstawicielami branży. Szersze informacje znajdą Państwo pod zamieszczonymi poniżej linkami:

Równolegle z targami SALMEDodbywają się liczne spotkania biznesowe, specjalistyczne seminaria, konferencje, warsztaty oraz wykłady, które poruszają aktualne tematy nurtujące branżę, stwarzając uczestnikom możliwość uzupełnienia wiedzy i uzyskania konkretnych rozwiązań w danej dziedzinie.

 

TARGI SALMEDOBEJMUJĄ SZEROKI ZAKRES TEMATYCZNY

  • Aparatura i instrumenty medyczne
  • Wyposażenie szpitali, klinik i gabinetów lekarskich (meble, sprzęt medyczny, materiały jednorazowego użytku, odzież medyczna, środki do dezynfekcji i sterylizacji)
  • Sprzęt wykorzystywany w ratownictwie medycznym
  • Technik komunikacji oraz informacji
  • Sprzęt laboratoryjny, rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny
  • Outsourcing dla placówek służby zdrowia
  • Recykling i zagospodarowanie, usuwanie odpadów medycznych, podnoszenie standardów czystości
  • Finansowanie placówek służby zdrowia

 

Pobierz Przewodnik dla zwiedzających »