XV Konferencja – „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo Operacyjne w Polsce”

Gratulujemy pomyślnie zdanego egzaminu państwowego!
19 września 2017
Zaszczep w sobie chęć szczepienia
19 września 2017

Szanowna Pani Prezes

 

W imieniu własnym oraz Karkonoskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek mam zaszczyt zaprosić  Panią  do udziału, jako wykładowcę na jubileuszową  XV Konferencji „Blok Operacyjny – Pielęgniarstwo Operacyjne w Polsce”, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2017 roku w Jeleniej Górze-Cieplicach (Hotel „Cieplice”).

Wyjątkowe wydarzenia wymagają zarówno wyjątkowych uczestników, jak i znaczących
w naszym środowisku ludzi, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą, umożliwiają nam wprowadzanie standardów na światowym poziomie, co  wpływa  na jakość wykonywanych usług na bloku operacyjnym zwiększając naszą satysfakcję zawodową i zadowolenie pacjentów.

Organizowana przez nas już od 15 lat Konferencja, z udziałem ważnych w naszym środowisku autorytetów w dziedzinie chirurgii, psychologii, prawa, epidemiologii i etyki oraz naszych koleżanek jest okazją do poznania i dyskusji nad współczesnymi procedurami i standardami na bloku operacyjnym.

Udział w Konferencji pozwala uczestnikom na wymianę doświadczeń, co ułatwia wdrożenie sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań na bloku operacyjnym, a także umożliwia nawiązywanie wielu cennych kontaktów. Wszystko to sprawia, że XV Konferencja na trwałe wpisuje się
w kalendarz wydarzeń środowiska pielęgniarek operacyjnych już od 15 lat.

W programie konferencji pragnę stworzyć m.in. moduł poświęcony bardzo istotnym zagadnieniom  takim  jak higiena ,procedury epidemiologiczne w Bloku Operacyjnym. Udział  Pani  jako autorytetu w  dziedzinie  epidemiologii  umożliwi nam zapoznanie  dla nas ważnych  procedur epidemiologicznych.

 

Z wyrazami szacunku
mgr Ewa Grabowska

Oficjalna treść zaproszenia »

Program Konferencji »