„ZAKAŻENIA SZPITALNE – KOLEJNE ZAGROŻENIA DLA MAŁOPOLSKI”

Zaproszenie na Debatę Ekspertów Flu Forum 2017
1 września 2017
“Innowacje w Profilaktyce Zakażeń Szpitalnych”
17 września 2017

Szkolenie odbędzie się 5-6 października 2017 roku w Hotelu Novum w Niepołomicach ul. Grunwaldzka 15H.

 

Szkolenie dedykowane jest dla przewodniczących zespołów kontroli zakażeń szpitalnych, pielęgniarek epidemiologicznych, lekarzy, mikrobiologów, pielęgniarek, pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Szczegółowy program szkolenia jest umieszczony na stronie internetowej Stowarzyszenia
w zakładce Aktualności.

Termin zgłoszenia udziału w szkoleniu upływa 15 września 2017 roku. Dla osób chętnych zapewniamy dojazd autokarem w obie strony.

W szkoleniu można wziąć udział tylko po zarejestrowaniu się na stronie internetowej Stowarzyszenia malopolskie-zakazenia.pl

  • osoby już posiadające swoje konto na stronie internetowej Stowarzyszenia wybierają opcję „Zapisz się” umieszczoną na stronie głównej na dole ekranu,
  • osoby nieposiadające własnego konta po wejściu przez zakładkę „LOGOWANIE” zakładają swoje konto w rubryce „Rejestracja”. Dopiero po otrzymaniu informacjiod administratora potwierdzającej założenie konta, zapisują się na szkolenie wybierając opcję „Zapisz się” umieszczoną na stronie głównej.

Hotel Novum dysponuje pokojami dwu i trzy osobowymi. Osoby korzystającez noclegu proszone są o przekazanie informacji kim chcą być w pokoju na adres e-mail stowarzyszenia: stowarzyszenie@malopolskie-zakazenia.pl.

Pełna treść zaproszenia »

Harmonogram »