Gratulacje!
21 października 2014
Jak zapobiegać zakażeniu wirusem Ebola-EBV ?
21 października 2014

Szanowni Państwo,Mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej przez DNV GL trzeciej edycji

 

Kursu Audytora Wiodącego MIR
(Managing Infection Risk)

który odbędzie się 1-5 grudnia br. w Katowicach. Poprzednie edycje tego szkolenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego z tym większą przyjemnością zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznym kursie.MIR, będący autorskim projektem DNV GL, jest kompleksowym rozwiązaniem w obszarze zarządzania ryzykiem zakażeń szpitalnych. Standard został przygotowany z największą starannością i dbałością, by spełnić wymagania odnoszące się do zarządzania ryzykiem zakażeń oraz wytycznych największych organizacji światowych, takich jak WHO oraz CDC.

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych pozyskaniem kompletnej wiedzy i umiejętności w prowadzeniu audytu z zakresu zarządzania ryzykiem zakażeń. Szkolenie poprowadzi dr Paul J. Huntly, będący światowym ekspertem w obszarze chorób zakaźnych, bezpieczeństwa laboratoryjnego oraz bio-ryzyka. Spotkania będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem konsekutywnym na język polski.

Przez pięć dni kursu, uczestnicy poznają Standard Zarządzania Ryzykiem Zakażeń (MIR). Przy pomocy ćwiczeń praktycznych nabędą umiejętności analizy ryzyka w placówce medycznej, nauczą się jak prawidłowo wykonywać audyt, raportować oraz, co niezwykle istotne, kontrolować sytuacje kryzysowe związane z wystąpieniem zakażeń.  Szkolenie zakończone jest egzaminem, umożliwiającym uzyskanie certyfikatu Audytora Wiodącego.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z załączoną ulotką, w której znajdą Państwo szczegółowy opis poszczególnych dni szkolenia, warunki handlowe oraz informacje kontaktowe.
O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji. W załączniku przesyłamy formularz zgłoszeniowy dla osób zainteresowanych.

Jesteśmy przekonani, że wiedza, którą nabędą Państwo na szkoleniu, pozwoli na ograniczenie wystąpienia ryzyka zakażeń szpitalnych w Państwa placówkach.

Pozostaję do Państwa dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań.

Serdecznie zapraszamy.

Z pozdrowieniami / Best regards
w imieniu DNV GL Business Assurance Poland Sp. z o.o.

Ewelina Motyl-Teterycz
Sales Manager
DNV GL – Business Assurance

Do pobrania:
 ulotka
karta zgłoszenia