
Drogie Pielęgniarki, Pielęgniarze, Położne Epidemiologiczne
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej
Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, siły , satysfakcji z pracy oraz nieustającej życzliwości ludzi, którym każdego dnia poświęcacie swoją wiedzę uwagę i serce.
Wasza codzienna praca wymaga ogromnej odpowiedzialności, czujności i profesjonalizmu. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, trosce o bezpieczeństwo pacjentów i personelu oraz konsekwencji w działaniu możliwe jest skuteczne zapobieganie zakażeniom w placówkach medycznych.
Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie dumy z wykonywanego zwodu, szacunek otoczenia oraz wiele powodów do uśmiechu. Życzymy również spokoju, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz spełnienia wszystkich marzeń.
Z wyrazami szacunku
Zarząd Polskiego Stowarzyszenia
Pielęgniarek Epidemiologicznych