Rok 2018 - obchody XX - lecia Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych

Wykaz Konsultantów wojewódzkich w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.

Województwo Konsultant wojewódzki Adres do korespondencji Kontakt e-mail Kontakt telefon, fax
dolnośląskie Katarzyna Salik Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Wydział Nauk o Zdrowiu Zakład Pediatrii Społecznej
ul. Bartla 5
51-618 WrocławSamodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr1
ul. M. Curie-Skłodowskiej 58
50-369 Wrocław
katarzyna.salik@wnoz.am.wroc.pl 606 993 095

fax 71 345 93 24

kujawsko-pomorskie Marlena Karwacka Szpital Eskulap – Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń
ul. Koperkowa 2
86-031 Osielsko
marlena.karwacka@gmail.com 606 182 478
lubelskie Anna Bernaszuk Miejsce zatrudnienia:
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4adres do korepondencji:
ul. K. Jaczewskiego 8
20 – 954 Lublin
anber@op.pl 502 522 735
lubuskie procedura powołania w toku  
łódzkie Maria Cianciara Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego
ul. Kopcińskiego 22
90-153 Łódź
mariacianciara@vp.pl Tel/fax 42 677 69 71
małopolskie Edyta Synowiec Krakowski Szpital Specjalistyczny im Jana Pawła II
ul Prądnicka 80
31-202 Kraków
e.synowiec@szpitaljp2.krakow.pl tel. 12 614-24-32
mazowieckie Małgorzata Giemza Instytut Hematologii i Transfuzjologii
ul. I. Gandhi 14
02-776 Warszawa
m.giemza@op.pl tel/fax 22 34 96 245

kom. 603 794 271

opolskie Katarzyna Sołtys – Bolibrzuch PS ZOZ Wojewódzkie Centrum Medyczne
Al. Witosa 26
45-418 Opole
katarzynas@wcm.opole.pl 77/ 45 20 795
podkarpackie Beata Witalec SPZOZ Nr 1 Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie
ul. Rycerska 4, 35-241 Rzeszów
epi@spozoz1.rzeszow.pl tel. 17 861 10 34 wew.402; fax. wew. 403
podlaskie Dominika Szafran Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku Dział Epidemiologii i Jakości Opieki Pielęgniarskiej
ul. J. Waszyngtona 17, 15-274 Białystok
dominikaszafran@udsk.pl tel. 85 85 745-06-67;
fax 85 742-18-38
pomorskie Krystyna Paszko Copernicus PL Szpital
św. Wojciecha
Al.Jana Pawła II, 50
80-492 Gdańsk
krystyna.paszko@szpital.gda.pl tel:58 76-84-201 lub 202
śląskie Iwona Kowalska ul.Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec
iwona.kowalska@vp.pl 501 892 653
świętokrzyskie Maria Janowska Świetokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach
ul. Artwińskiego 3
25-734 Kielce
mariaja@onkol.kielce.pl 413 674 083

888 745 864

warmińsko – mazurskie Barbara Plewik Miejski Szpital Zespolony
ul. Niepodległości 44
10-045 Olsztyn
b.plewik@wp.pl 895 326 332

600 360 870

wielkopolskie Krystyna Brońska Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7-19
60-479 Poznań
bronska@lutycka.pl 618 212 210

602 239 379

zachodnio-pomorskie procedura powołania w toku