Rok 2018 - obchody XX - lecia Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych

Wykaz Konsultantów wojewódzkich w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.

Województwo Konsultant wojewódzki Adres do korespondencji Kontakt e-mail Kontakt telefon, fax
dolnośląskie Katarzyna Salik Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Wydział Nauk o Zdrowiu Zakład Pediatrii Społecznej
ul. Bartla 5
51-618 WrocławSamodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr1
ul. M. Curie-Skłodowskiej 58
50-369 Wrocław
katarzyna.salik@wnoz.am.wroc.pl 606 993 095

fax 71 345 93 24

kujawsko-pomorskie Marlena Karwacka Szpital Eskulap – Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń
ul. Koperkowa 2
86-031 Osielsko
marlena.karwacka@gmail.com 606 182 478
lubelskie Anna Bernaszuk Miejsce zatrudnienia:
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4adres do korepondencji:
ul. K. Jaczewskiego 8
20 – 954 Lublin
anber@op.pl 502 522 735
lubuskie Jolanta Korczyńska Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. sp. z o. o.
ul. Dekerta 1
66-400 Gorzów Wlkp.
jolanta.korczynska@wp.pl tel. 95 733 11 53

kom. 509957097

łódzkie Maria Cianciara Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego
ul. Kopcińskiego 22
90-153 Łódź
mariacianciara@vp.pl Tel/fax 42 6776870

692 475 797

małopolskie Edyta Synowiec Krakowski Szpital Specjalistyczny im Jana Pawła II
ul Prądnicka 80
31-202 Kraków
e.synowiec@szpitaljp2.krakow.pl tel. 12 614-24-32
mazowieckie Małgorzata Giemza Instytut Hematologii i Transfuzjologii
ul. I. Gandhi 14
02-776 Warszawa
m.giemza@op.pl tel/fax 22 34 96 245

kom. 603 794 271

opolskie Katarzyna Sołtys – Bolibrzuch PS ZOZ Wojewódzkie Centrum Medyczne
Al. Witosa 26
45-418 Opole
katarzynas@wcm.opole.pl 77/ 45 20 795
podkarpackie Barbara Stawarz Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. E. Brzezickiego w Żurawicy
ul. Różana 9
37-710 Żurawica
bbost@poczta.onet.pl tel. 692 501 140
podlaskie Krystyna Łapuć – Seweryn Uniwersytecki Szpital Kliniczny
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 24A
15-276 Białystok
kls@umb.edu.pl (85) 7468253

fax (85) 7468880

pomorskie Małgorzata Sobania Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy
ul. Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk
m.sobania@pcchz.pl 602153349

(58)3414041 wew 245

fax(58)3415310

śląskie Iwona Kowalska ul.Gabrieli Zapolskiej 3
41-218 Sosnowiec
iwona.kowalska@vp.pl 501 892 653
świętokrzyskie Maria Janowska Świetokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach
ul. Artwińskiego 3
25-734 Kielce
mariaja@onkol.kielce.pl 413 674 083

888 745 864

warmińsko – mazurskie Barbara Plewik Miejski Szpital Zespolony
ul. Niepodległości 44
10-045 Olsztyn
b.plewik@wp.pl 895 326 332

600 360 870

wielkopolskie Krystyna Brońska Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7-19
60-479 Poznań
bronska@lutycka.pl 618 212 210

602 239 379

zachodnio-pomorskie Jolanta Tuszyńska-Stasiak Areszt Śledczy
ul. Kaszubska 28
70 – 226 Szczecin
tuszynska1@wp.pl (91) 48 09 265

664 194 661